top fight logo export web
807f10720bb2e3337a4fec5b6e37b3368456fad4

Vémola má soupeře! Karlos Vémola vs. Mateusz Ostrowski 6. října na turnaji XFN 12 v Plzni

Kvůli zranění odstoupil Petr Monster Kníže z turnaje XFN v Plzni. Organizace se ale rozhodla neponechat nic náhodě a do akce povolala Karlose Vémolu, který je adekvátní náhradou a velkým poutačem pro mnohé.

Byl tu ale jeden háček. Do turnaje nezbývá mnoho a vznikla otázka: Kdo bude soupeřem? Včera, v odpoledních hodinách, nám organizace XFN odpověděla. Tím je Polák Ostrowski, jehož aktuální bilance je 8-6. Pět zápasů dokázal ukončit před limitem.

Oznámení ihned vyvolalo vlnu kritiky a fanoušci nevěří, že je Mateusz Ostrowski adekvátním soupeřem. Koneckonců, za zranění nikdo nemůže a už jen to, že se Karlos Vémola podívá i do Plzně, je pro fanoušky dostatečná odměna a náhrada za zraněného Monstera.

Karlos Vémola vs. Mateusz Ostrowski

Nezapomínejme, že Karlos Vémola vstupuje do obrovského rizika a pokud by prohrál, určitě mu to nepomůže a byla by to obrovská komplikace.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!