top fight logo export web
807f10720bb2e3337a4fec5b6e37b3368456fad4

Vémola má soupeře! Karlos Vémola vs. Mateusz Ostrowski 6. října na turnaji XFN 12 v Plzni

Kvůli zranění odstoupil Petr Monster Kníže z turnaje XFN v Plzni. Organizace se ale rozhodla neponechat nic náhodě a do akce povolala Karlose Vémolu, který je adekvátní náhradou a velkým poutačem pro mnohé.

Byl tu ale jeden háček. Do turnaje nezbývá mnoho a vznikla otázka: Kdo bude soupeřem? Včera, v odpoledních hodinách, nám organizace XFN odpověděla. Tím je Polák Ostrowski, jehož aktuální bilance je 8-6. Pět zápasů dokázal ukončit před limitem.

Oznámení ihned vyvolalo vlnu kritiky a fanoušci nevěří, že je Mateusz Ostrowski adekvátním soupeřem. Koneckonců, za zranění nikdo nemůže a už jen to, že se Karlos Vémola podívá i do Plzně, je pro fanoušky dostatečná odměna a náhrada za zraněného Monstera.

Karlos Vémola vs. Mateusz Ostrowski

Nezapomínejme, že Karlos Vémola vstupuje do obrovského rizika a pokud by prohrál, určitě mu to nepomůže a byla by to obrovská komplikace.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.