top fight logo export web
17872c7addf9de9d40e34db44b547bc3eb54093e

XFN 16 Vídeň živě: Informace a aktuální výsledky

První XFN mimo Českou republiku se bude konat ve Vídni. Na XFN 16 bude hlavní hvězdou dosud neporažený Mochamed Machaev. XFN 16 bude vůbec prvním galavečerem XFN, který se nebude konat v České republice. První zahraniční XFN se koná ve Vídni, konkrétně v Hallmann Dome. Zápasníci XFN se vídeňskému obecenstvu představí už 2. února 2019.

XFN 16 Vídeň živě: Informace a aktuální výsledky

Datum konání: 2. února 2019
Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek.

Největší hvězdou, která na XFN 16 vystoupí, bude bezesporu Mochamed Machaev. Machaev v posledním zápase porazil Jaroslava „Juboxe“ Pokorného a se svým zajímavým skóre 6:0 se dostal do povědomí českých fanoušků MMA. Další potvrzení zápasníci na XFN ve Vídni jsou Ismail „The Austrian Wonderboy“ Naurdiev, Arbi Mezhidov a také velice zkušený Roberto Pastuch.

Po XFN 16 přijde na řadu brněnská zastávka XFN 17 s hlavním zápasem Karlos Vémola vs. Martin Šolc. Následovat bude rovněž velice zajímavý duel, ve kterém se opět utká český Terminátor. Tentokrát to bude v O2 aréně proti Patriku Kinclovi.

XFN 16 ve Vidni fight card, program a výsledky

XFN 16 Vídeň vstupenky

Vstupenky je možné pořídit na serveru Ticketportal.cz. Cena lístků se pohybuje od 590 Kč do 790 Kč. Jedná se tedy o jeden z nejlevnějších eventů XFN v poslední době. Vstupenky jsou stále k dispozici a podle všech předpokladů to vypadá, že vyprodáno rozhodně nebude.

XFN 16 Vídeň livestream online přenos živě zdarma

Celý galavečer XFN je možné sledovat na obrazovkách televize O2 TV Sport, Tato televize je ovšem placená. Další možností je využítí volně dostupných streamů, které nabízejí přenos z XFN Vídeň v přímém přenosu zcela zdarma. Livestream z XFN si tak můžete vychutnat i bez placení.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!