Sleduj nás

Zápas s Kinclem se ruší, oznámil Muradov

Zápas s Kinclem se ruší, oznámil Muradov

Velkého zklamání se dočkali fanoušci bojových sportů a zejména pak věrní příznivci XFN. Hlavní zápas z O2 areny mezi Patrikem Kinclem a Makhmudem Muradovem byl zrušen. Organizace nesplnila finanční podmínku.

„Zdravím všechny své fanoušky a především fanoušky MMA. Jak asi všichni víte, další můj zápas pod XFN se měl uskutečnit 7. 6. v O2 areně v Praze proti Patrikovi. Bohužel XFN nesplnilo podmínky, na kterých jsme se domluvili, a zápas se ruší. Moc se omlouvám vám všem a taky Patrikovi Kinclovi, kterého respektuji jako sportovce a taky jako člověka.“

„Celá situace mě velice mrzí, ale je to moje práce, která mě živí. Určitá pravidla se musí dodržovat. S XFN jsem žádné problémy nikdy neměl, avšak tentokrát to bohužel nevyšlo. Od dnešního dne jsem volný fighter a brzy vám dám vědět v jaké organizaci a kde budu pokračovat. Děkuji, že jste se mnou, že mě podporujete a že mi věříte,“ napsal Mach na svém instagramu.

Je to týden dozadu, co redakce sport.cz udělala rozhovor s Muradovem, kde zmínila, že má XFN týden na zaplacení zápasové odměny předem. Zkušený fighter snící o UFC se tak chtěl vyhnout problémům, v nichž se XFN nachází. Jedná se samozřejmě o tu finanční stránku věci.


„Nemohu se připravovat a zároveň myslet na to, jestli mi zaplatí, nebo také ne,“ řekl Mach, jenž nemá o nabídky nouzi. „Už o mě projevili zájem v Rusku a z dalších zahraničních organizací. Já sám bych ale chtěl do UFC. Je mým snem stát se vůbec prvním zápasníkem z Uzbekistánu, který by se v UFC objevil.“


Další články

Naprosté dno! FatDad vyhrožoval ženám, které připravil o úspory. Teď balamutí internet hudebním restartem

Dámy a pánové, držte si peněženky, schovejte své babičky do krytu a raději ani neotvírejte lednici. Přichází Patrik „FatDad“ Goutaib, muž, který dokázal nemožné: vytvořil z lhaní olympijskou disciplínu a z vlastního selhání nekonečný seriál. Tento „morální maják“, který má v registrech víc křížků než místní hřbitov, se nám rozhodl restartovat. Už není ten zlý YouTuber, co šikanoval Adélu. Teď je to umělec. Hudební znalec. David Guetta ze Svitav. 

Naprosté dno! FatDad vyhrožoval ženám, které připravil o úspory. Teď balamutí internet hudebním restartem

Už dnes! Martin Gaňo zve na Warrior Challenge 5

Warrior Challenge 5 odstartuje v KD Ládví už 1. května od 18:00. Organizátor Martin Gaňo v rozhovoru prozradil, proč půjde o nejsilnější kartu v historii, na jaké gymy se fanoušci mohou těšit i který zápas večera ho láká nejvíc.

Už dnes! Martin Gaňo zve na Warrior Challenge 5