top fight logo export web
d3cc990c86bdb366260591ba7e2ee52234fb956c

Zápas s Kinclem se ruší, oznámil Muradov

Velkého zklamání se dočkali fanoušci bojových sportů a zejména pak věrní příznivci XFN. Hlavní zápas z O2 areny mezi Patrikem Kinclem a Makhmudem Muradovem byl zrušen. Organizace nesplnila finanční podmínku.

„Zdravím všechny své fanoušky a především fanoušky MMA. Jak asi všichni víte, další můj zápas pod XFN se měl uskutečnit 7. 6. v O2 areně v Praze proti Patrikovi. Bohužel XFN nesplnilo podmínky, na kterých jsme se domluvili, a zápas se ruší. Moc se omlouvám vám všem a taky Patrikovi Kinclovi, kterého respektuji jako sportovce a taky jako člověka.“

„Celá situace mě velice mrzí, ale je to moje práce, která mě živí. Určitá pravidla se musí dodržovat. S XFN jsem žádné problémy nikdy neměl, avšak tentokrát to bohužel nevyšlo. Od dnešního dne jsem volný fighter a brzy vám dám vědět v jaké organizaci a kde budu pokračovat. Děkuji, že jste se mnou, že mě podporujete a že mi věříte,“ napsal Mach na svém instagramu.

Je to týden dozadu, co redakce sport.cz udělala rozhovor s Muradovem, kde zmínila, že má XFN týden na zaplacení zápasové odměny předem. Zkušený fighter snící o UFC se tak chtěl vyhnout problémům, v nichž se XFN nachází. Jedná se samozřejmě o tu finanční stránku věci.

„Nemohu se připravovat a zároveň myslet na to, jestli mi zaplatí, nebo také ne,“ řekl Mach, jenž nemá o nabídky nouzi. „Už o mě projevili zájem v Rusku a z dalších zahraničních organizací. Já sám bych ale chtěl do UFC. Je mým snem stát se vůbec prvním zápasníkem z Uzbekistánu, který by se v UFC objevil.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!