Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Alexander Emelianenko: S Fedorem jsem nemluvil už patnáct let, když jsem mu naposledy volal, tak se naštval

Jsou to sourozenci, ale ve skutečnosti jednají, jako by se ani neznali…

Fedor Emelianenko se cítí pobouřen činy svého mladšího bratra, jehož chování označil za nepoučitelné. Známy nám jsou zejména ty případy, kdy se Alex dopustil několika prohřešků proti pravidlům, přičemž nejznámější asi jsou jeho jízdy a nehody pod vlivem alkoholu.

Fedor proto řekl, že dveře do jeho domu zůstanou zavřené až do doby, než se jeho bratr poučí. Než se tak stane, bude se modlit za jeho hříšnou duši.

Alexander Emelianenko se nebaví s bratrem 15 let

„Jsem v kontaktu se svou sestrou i druhým bratrem, ale už ne s Fedorem. Nebavili jsme se spolu už skoro patnáct let,“ přiznával Alexander pro ruská media.

„Když jsem mu naposledy volal, tak se naštval. V ten moment mi došlo, že bude lepší, když ho nebudu vůbec obtěžovat,“ řekl.

„Nezáleží mi na tom, jestli dojde k příměří. Proti Fedorovi nic nemám. Nechápu, proč je proti mně tak negativní. Já k němu nechovám žádnou zášť. Sám nevím, co tu nenávist způsobilo. Čas nám napoví. Věřím, že se jednoho dne uklidní a my se zase budeme bavit,“ podotýkal těžkotonážní ruský bijec, jenž nechce hledat chybu u sebe.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin