conor mcgregor blazen

Až se Conor vrátí, tak jedině do hlavního zápasu proti velkému soupeři, vyjasňuje Dana White

Návrat Conora McGregora bude další monstrózní událostí, počítá Dana White. Stane se tak proti Dustinovi Poirierovi?

Momentálně se prakticky jen čeká na nějaký signál ze strany lékařů, kteří irskému Notoriousovi dají zelenou. Průběžné indicie nás odkazují na potenciální návrat někdy koncem jara/začátkem léta, přičemž už teď se řeší, kdo by mohl být McGregorovým soupeřem.

„Conor je stále top zápasník, dozajista jeden z nejlepších deseti na celém světě. To znamená, že až se vrátí, může to být jedině proti velkému soupeři do hlavního zápasu večera, nic jiného nepřipadá v úvahu,“ sdělil Dana White v podcastu Pardon My Take.

Kdo ovšem bude McGregorovým soupeřem, to odpovědět ještě nechtěl. „Počkáme si na výsledek duelu mezi Dustinem Poirierem a Charlesem Oliveirou a pak se budeme něčím řídit,“ nastínil White, jenž zjevně ještě váhá, zdali může svého oblíbeného irského koně po dvou prohrách v řadě pustit rovnou do titulové bitvy.

V minulosti však naznačil, že čtvrtý zápas s Poirierem je logickou možností. „Poslouchejte, ta záležitost stále není uzavřená. Nemůžete ji mít zakončenou takhle – zraněním. To prostě nejde. Počkáme si, až se Conor uzdraví, a pak pro něj něco vymyslíme,“ řekl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin