OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Bellator 204: Doposud neporažený Gallagher utržil při svém návratu těžké KO

Ještě před pár okamžiky neporažený týmový kolega slavného Conora McGregora si vyzkoušel, jaké to je přesunout se do bantamové váhy, jejíž účast pravděpodobně trochu podcenil. James Gallagher zažil první porážku ve své profesionální kariéře, kterou mu poněkud nekompromisním způsobem uštědřil Ricky Bandejas.

James Gallagher poprvé prohrál

Gallagher se na scénu vracel po dlouhých čtrnácti měsících a rovnou se jednalo o největší duel v jeho dosavadní kariéře. I když mu je teprve jednadvacet let, na kontě měl už sedm výher (MMA) a byl považován za jednoho z největších mladých talentů, co by mohli jít kupříkladu i po stopách jeho irského kolegy McGregora.

Jak se nakonec ukázalo, byly to zkušenosti Rickyho Bandejase (10-1), tedy o pět let staršího borce, které našly uvnitř ringu větší uplatnění. Ačkoliv Gallagher v žádném ze svých předchozích soubojů nikoho neknokautoval, sám poznal, jaké to je zřítit se k zemi, kde nemáte žádnou šanci na úspěch. Bandejasovi stačil jeden šťastný úder v polovině prvního kola, s nímž svého soupeře omámil a následně ho do dvaceti sekund dostal.

Oba dva zápasníci se mnohokrát předtím sešli ve slovní hádce, v níž pokračovali ještě chvíli před duelem. Kdo však měl ale nakonec poslední slovo, to byl americký bojovník, jenž si nyní užívá zasloužené ovace.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue