Bellator 204: Doposud neporažený Gallagher utržil při svém návratu těžké KO

Ještě před pár okamžiky neporažený týmový kolega slavného Conora McGregora si vyzkoušel, jaké to je přesunout se do bantamové váhy, jejíž účast pravděpodobně trochu podcenil. James Gallagher zažil první porážku ve své profesionální kariéře, kterou mu poněkud nekompromisním způsobem uštědřil Ricky Bandejas.

James Gallagher poprvé prohrál

Gallagher se na scénu vracel po dlouhých čtrnácti měsících a rovnou se jednalo o největší duel v jeho dosavadní kariéře. I když mu je teprve jednadvacet let, na kontě měl už sedm výher (MMA) a byl považován za jednoho z největších mladých talentů, co by mohli jít kupříkladu i po stopách jeho irského kolegy McGregora.

Jak se nakonec ukázalo, byly to zkušenosti Rickyho Bandejase (10-1), tedy o pět let staršího borce, které našly uvnitř ringu větší uplatnění. Ačkoliv Gallagher v žádném ze svých předchozích soubojů nikoho neknokautoval, sám poznal, jaké to je zřítit se k zemi, kde nemáte žádnou šanci na úspěch. Bandejasovi stačil jeden šťastný úder v polovině prvního kola, s nímž svého soupeře omámil a následně ho do dvaceti sekund dostal.

Oba dva zápasníci se mnohokrát předtím sešli ve slovní hádce, v níž pokračovali ještě chvíli před duelem. Kdo však měl ale nakonec poslední slovo, to byl americký bojovník, jenž si nyní užívá zasloužené ovace.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.