Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
petra castkova bellator 2021

Bellator 267 bude mít na kartě českou bojovnici

Necelé dva týdny zbývají do našlapaného turnaje Bellator 267, kde nás jako hlavní zápas čeká vyhrocená odveta mezi Limou a Pagem. Bývalý šampion z Brazílie byl vůbec první, kdo dokázal sebevědomého Venoma Page porazit a ten nyní dostane šanci na reparát.

Oba borci nastoupí do klece v jiném rozpoložení. Domácí miláček Page má od prohry s Limou na kontě pět vítězství a většinu soupeřů kosí v prvním kole. Douglas naopak prohrál dvakrát v řadě a ztratil svoji těžce vybudovanou pozici šampiona.

Na sledovaném turnaji dostane šanci i jedna domácí bojovnice. Petra Částková zvedla hozenou rukavici a nahradila zraněnou Francouzku Lucii Bertaud. Svěřenkyně Andrého Reinderse se vrací do boje po dvouleté pauze.

„Bude to velká prověrka. Petra se připravovala neustále, ale neměla možnost se předvést. Své v tom sehrál i covid…“ zhodnotil situaci její trenér pro Kaocko.cz.

Částková se na domácí scéně pohybuje již dlouhé roky. Pod Petrem Macháčkem vyhrávala pro Hanuman Gym národní tituly v Muaythai i K-1. Po přechodu k MMA nasbírala rekord čtyři výhry a tři porážky. Jednu z nich utrpěla při své premiéře v Bellatoru, když podlehla na body Denise Kielholtz.

O další výzvě nám více řekne André Reinders. „O zápase víme skoro měsíc. Soupeřkou je Řekyně Elina Kallinidou, která má skóre sedm výher a čtyři porážky. Je to převážně postojářka, což by mohlo Petře sedět a mohl by to být krásný zápas. Petra je tvrdá bojovnice, co hodně ustojí a umí rozdat tvrdé údery. Očekávám hodně ostrý zápas.“

Zápas Částkové je naplánován zhruba do poloviny prelims a akci bude hostit krásná SSE Arena v Londýně. Pokud se zástupkyni Reinders Teamu podaří předvést atraktivní výkon, může být ve hře dlouhodobější kontrakt s Bellatorem a šance na další konfrontaci na této špičkové úrovni.

petra castkova bellator

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin