rory macdonald bellator

Další pochybný verdikt rozhodčích zanechal Roryho MacDonalda vzteky bez sebe!

„Červený král“ Rory MacDonald se nám během páteční noci objevil na turnaji PFL 5, kde těsným bodovým poměrem prohrál s druhým UFC veteránem Gleisonem Tibauem.

Diváci se nepochybně těšili na skvělou show, jíž se také dočkali, ale samotný výsledek už minimálně pro polovinu z nich tak uspokojivý nebyl. Jedenatřicetiletý Kanaďan si po třech kolech odnesl prohru na body, s níž velmi hlasitě nesouhlasil. Průběh utkání prý nasvědčoval zcela jinému ohodnocení.

„Nemůžu mlčet ani chodit kolem horké kaše, takový výsledek mě velmi zneklidňuje. Jak k němu vůbec mohl někdo dojít?“ tázal se slavný válečník na tiskové konferenci, kde se ovšem jen horko těžko mohl dočkat nějaké logické odpovědi. Karty byly rozdány a on se zapsal na listinu poražených.

„Myslím si, že to klidně mohlo být 3:0 na body pro mě. Tohle je čirá zlodějina, která se musí nějakým způsobem řešit. Se vší úctou k mému soupeři, ale v tom fightu jsem dominoval. Byl jsem naprosto šokován, když jsem slyšel finální verdikt,“ zlobil se, přičemž naznačil, že kdyby to šlo, rád by se proti výsledku odvolal.

Podobně chybných rozhodnutí je ale více… „Čím více z nás si bude stěžovat, tím spíše se s tím bude něco dělat. Pokud tak tvrdě dřeme, zasloužíme si i férové rozhodčí. Podle mě je ostuda, že se tohle vůbec děje,“ dodal.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue