Fedor Emelianenko navrat
Fedor Emelianenko navrat

Fedor Emelianenko se v říjnu vrátí zpátky do klece, soupeřem je americký veterán a bývalý šampion

Legenda těžké váhy MMA má oficiálně domluvený svůj další zápas.

Ten se uskuteční 23. října pod tradiční taktovkou Bellatoru, který vůbec poprvé zavítá do ruského prostředí, konkrétně do Moskvy.

Protivníkem čtyřiačtyřicetiletého „Posledního Císaře“ (39-6) se stane šestatřicetiletý Američan Tim Johnson (15-7), jenž ještě před sedmi lety vládl organizaci Dakota Fighting Championship. Následně si vyšlapal cestu do Bellatoru, kde rovněž zabojoval o titul, ale v mistrovské bitvě bohužel neuspěl.

Fanoušci možná budou trochu zklamaní, jelikož se hovořilo o zvučnějších jménech, ale nakonec ani jedno nevyšlo. Podle všeho se už Fedor chce jenom důstojně rozloučit se svou profesionální kariérou, která trvala dlouhých jednadvacet let.

Emelianenko naposledy bojoval 29. prosince roku 2019, když se střetl s Quintonem Jacksonem. Pro ruského velikána to byla poměrně snadná práce, jež byla ukončena výhrou na TKO ještě v rámci prvního kola.

Podle všeho se nyní Poslední Císař vydává na své rozlučkové bojové turné, které mělo původně čítat tři zápasy. Nemůžeme ale vyloučit ani tu možnost, že by to Fedor nezabalil už rovnou letos na podzim v Moskvě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.