Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
emelianenko fedor johnson
emelianenko fedor johnson

Já sám jsem byl překvapen, že budu bojovat s Emelianenkem, odhaluje jeho soupeř

Záhada ohledně příštího soupeře hvězdného Fedora Emelianenka dostává další zápletku. Ani jeho soupeř až do poslední chvíle netušil, že mu organizace předhodí takto velké jméno.

Timothy Johnson je americký veterán, jenž poslední tři roky zápasí pod taktovkou Bellatoru. Během této doby zde nasbíral shodně tři výhry a tři porážky a dá se předpokládat, že svou nejlepší kariérní etapu má již za sebou.

Bellator v čele se Scottem Cokerem dlouho avizoval, že Fedorovi do dalšího fightu dohodí velké jméno. Ve hře byli takoví borci, jako jsou Alistair Overeem, Junior dos Santos či Fabricio Werdum. Když ale došlo k oficiálnímu odhalení, najednou mohli všichni prakticky jen kulit oči.

„Upřímně se jedná o novinku, se kterou jsem ani já sám nepočítal. Měl jsem domluvený termín k zápasu, předběžně jsem dal svůj souhlas, ale až do poslední chvíle jsem netušil, že mým soupeřem bude právě Fedor Emelianenko,“ prozradil Johsnon, jenž byl údajně sám velmi zaskočen.

„Osobně chápu, že se to lidem nelíbí. Já sám poslouchal ty spekulace, jak bude Fedor bojovat s nějakým hvězdným veteránem. Možná si mě vybrali proto, že si myslí, že mě mohou snadno knokautovat, takto nad tím ale nechci přemýšlet,“ přemítá.

„Vím jedno, Emelianenko chce kvalitní fight a ten mu zajistím. Nemám tak velké jméno, ale mám vysoké odhodlání. Rozhodně budu usilovat o výhru,“ předeslal Johnson pro MMA Junkie.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin