ufc bellator fighter anonymous
ufc bellator fighter anonymous

Je to vůbec možné? Nejlepší MMA zápasník světa se údajně nachází v Bellatoru

Říká se, že nejlepší zápasníky světa pod svými křídly chová zejména UFC. S tím ovšem takový šéf Bellatoru silně nesouhlasí.

UFC má ve světě MMA největší prestiž, přesto i PFL, ONE FC, KSW či Bellator mají něco do sebe. Občas mají tyto organizace pod sebou velmi perspektivní zápasníky, kteří odmítají svůj potenciál rozvinout jinde. To může být dáno i tím, že UFC i navzdory své velikosti nedává bojovníkům takové platy, jaké by si představovali.

„Nemůžu říct, že by si některý z mých bojovníků někdy stěžoval. Vždy se o ně dobře staráme a jde nám o to, aby finančně nestrádali,“ uvedl Scott Coker, prezident Bellatoru, který dokonce věří, že ani otázka kvality není mezi společnostmi příliš odlišná.

„Ty časy, kdy UFC vládlo, jsou pryč. Například kvalita zápasníků naší polotěžké váhy je mnohem vyšší. A stejně tak zde máme nejlepšího MMA zápasníka celé planety. Skutečně tomu věřím, že člověka, jako je A.J. McKee, nikdo neporazí. Je to světová pound-for-pound jednička. Kdyby Dana White chtěl, dáme si fight mezi organizacemi, naši bojovníci proti těm jeho. Pak se to potvrdí,“ nabídl Coker zajímavý návrh.

A.J. McKee je nový šampion pérové váhy Bellatoru. Již teď má na svém kontě osmnáct výher a ještě žádnou porážku. Naposledy si opravdu kuriózním způsobem poradil s legendárním Patriciem „Pitbullem“ Freirem, jehož lapil ještě v prvním kole do gilotiny, z níž už ho nepustil.

A.J. McKee
A.J. McKee

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin