Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Jednoruký bojovník Nick Newell si splnil sen, bude zápasit v Bellatoru

Když máte sny, nic by vás nemělo zastavit v jejich realizaci. Téže heslem se řídil nadaný americký bojovník Nick Newell, který si i navzdory svému handicapu vysloužil smlouvu v Bellatoru.

Nick se bez části své levé paže již narodil. V době dospívání však našel zálibu v bojových sportech, a tak si řekl, že mu i jeho nevýhoda nebude bránit v tom, co ho baví.

Už na střední škole se Newell věnoval řeckořímským zápasům, v nichž nasbíral již více než 300 vítězství. Vzhledem ke kondici a neustálé aktivitě začal své tužby navyšovat, až se přeorientoval na MMA.

V rámci smíšených bojových stylů se Nick dostal do soutěží, jako jsou XFC nebo WSOF, kde ze sedmnácti zápasů posbíral 15 výher. To vše i navzdory svému velkému handicapu.

Nick Newell si zvolil přezdívku „Notorious“, tedy podobně jako Conor McGregor, s tím rozdílem, že své soupeře neničí vestoje, nýbrž na zemi, kde zaznamenal už deset submisí.

Tento třiatřicetiletý americký Notorious měl v červenci minulého roku dokonce šanci zabojovat o lístek do UFC, avšak v rámci Dana White Contender Series selhal (skrze bodové rozhodnutí). Dana White to tehdy okomentoval slovy: „Mám ho rád, je to skvělý kluk, ale bohužel tohle je sport, kde potřebujete obě dvě ruce.“

Ani tato lekce Nicka nezastavila, a tak ve své činnosti pokračoval, dokud ho neoslovil někdo jiný. A tím „někým“ se stal Bellator, který se s nebojácným hrdinou domluvil (prozatím) na jednozápasové smlouvě. Jeho souboj se uskuteční už 24. srpna, za soupeře mu byl zvolen Corey Browning (4-1-0).

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin