Joe Rogan: Rád bych, aby se Bellator dotáhl na takovou úroveň jako UFC

Americký herec, komik a především moderátor Joe Rogan je pro někoho spíše televizní hvězdou, zato ale natolik komplexní, že její kořeny sahají až do UFC. A právě s těmito bojovníky známý vypravěč mluví po jejich zápasech, čímž si získává stabilní oblibu i v řadách fanoušků bojového umění. Pokud jde ovšem o jeho poslední tvrzení, mnozí by s ním souhlasit nemuseli. Co si myslíte vy?

„Mám rád Bellator. Opravdu se mi moc líbí ten způsob, jakým k tomu ti lidé okolo i jejich uchazeči přistupují,“ říká.

„Nikdo si na nic nestěžuje, všichni jsou dobře placení, ani kvalita jim nechybí. Přál bych si, aby tahle organizace rostla, až by se dostala na takový vrchol, jako je samotné UFC,“ svěřuje se.

Joe Rogan o organizaci Bellator

Na soupisce zápasníků Bellatoru nechybí několik bývalých hvězd UFC. Ať už byli někteří propuštěni, nebo jim bylo umožněno odejít, svému oblíbenému sportu se chtěli věnovat i nadále. Mezi největšími esy se nachází taková jména, jako je například Ryan Bader, Rory MacDonald nebo Gegard Mousasi.

„Obdivuji Cokera (Scott Coker – hlava Bellatoru). Líbí se mi jeho práce, protože tam dotáhnul několik skvělých osob, na něž jinde nenarazíte. Vůbec ze všeho mě těší, že tam je Rory MacDonald, protože on je rozený šampion,“ uvádí.

„Opravdu neznám nikoho lepší ve velterové váze, než je on a Woodley (Tyron). To samé by se pak dalo říct i o Gerardu Mousasim. Tihle chlápci mají na to stát se nejlepšími rovnou ve dvou váhových skupinách,“ uzavírá.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue