OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Legenda zpět do akce na Bellator 207: Sergej Kharitonov nastupuje

Úžasný zápas dokázalo dohodnout vedení americké organizace Bellator na svůj říjnový turnaj. V předposledním duelu večera se střetne Sergej Kharitonov s Royem Nelsonem.

Populární americký „pupkáč“ po odchodu z UFC zažil úspěšný debut, kdy vybodoval Javy Ayalu, ale v dalším zápase, který byl zároveň první kolo turnaje těžkých vah, podlehl rovněž na body Mattu Mitrionemu. 

Kharitonov nemá na Javyho Ayalu hezké vzpomínky

Kharitonov nemá na Javyho Ayalu hezké vzpomínky. Podlehl mu na turnaji Bellator 163 po pouhých šestnácti vteřinách KO. Reputaci si dokázal napravit o rok později, kdy uštědřil KO Chase Gormleymu. Poté absolvoval čtyři zápasy v ruské M1 s bilancí tří výher a jednoho zápasu bez výsledku (píchnutí do oka).

Hlavním zápasem očekávaného turnaje je semifinále těžkých vah mezi Ryanem Baderem a Mattem Mitrionem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue