OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Michael Chandler: Hvězda Bellatoru si věří, Khabiba si prý vychutná

Michael Chandler se domnívá, že je jediný, kdo dokáže porazit UFC šampiona Khabiba Nurmagomedova. Chandler nechce, aby jeho tvrzení bylo vnímáno jako přímá výzva, ale je přesvědčený, že jeho styl by na neporaženého „Orla“ z Dagestánu platil.

Vzhledem ke smluvním závazkům, které oba fightery vážou ve dvou největších MMA organizacích, nedojde na tuto konfrontaci hned. Nicméně od Chandlera už padají silná slova plná očekávání:

„Ponechám to perspektivě. Neuzavřel jsem doživotní smlouvu. Je mi teprve 32 let a cítím se na 22. Vím o momentálních sporech Khabiba s vedením UFC po incidentu s Conorem. Khabib může skončit v Bellatoru, stejně jako já v UFC. Není důležité, kde by se náš souboj odehrál, ale bylo by se na co dívat“.

Michael Chandler je hvězda Bellatoru

Chandler je dlouhodobě považován za nejlepší lehkou váhu mimo UFC. Jeho wrestling je na špičkové úrovni díky kořenům v řecko-římském zápase, ve kterém exceloval na Americké univerzitní úrovni.

Dokázal dvakrát získat pás Bellatoru a svého času působil stejně dominantně jako teď Nurmagomedov. Letos má na kontě dvě výhry a v éteru lákavou šanci se přiblížit vysněnému duelu. Už 18. prosince totiž Bellator zavítá na Havaj.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue