Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
A.J. McKee
A.J. McKee

Na celém světě nenajdete lepšího zápasníka pérové váhy, než jsem já, hlásí nový šampion Bellatoru

Kdepak UFC, PFL či ONE FC, nejlepšího zápasníka pérové váhy ve svých řadách údajně schovává Bellator.

Během víkendu nám na turnaji Bellator 263 vygradoval velmi vyhlížený souboj mezi dnes už bývalým šampionem Patriciem Freirem a jeho vyzyvatelem A.J. McKeem.

Ten na nic nečekal a svého mistrovského soka ukončil už po dvou minutách prvního kola, čímž rozšířil své skóre na 18 výher bez jediné porážky.

Protože si McKee ziskem titulu splnil sen, musel to vykřičet do světa… A nejen to…

„Slíbil jsem, že Patricia porazím v naprostém stylu, a to jsem také udělal. O něčem takovém jsem snil, přesně takto jsem si to vizualizoval. Věděl jsem, že ta chvíle jednou přijde, no a teď je tady!“ zářil nový šampion štěstím.

„Patricio byl nejlepším bojovníkem pérové váhy celého světa a já ho porazil. To znamená, že teď jsem já tím nejlepším. Ať už je to UFC, PFL nebo ONE FC, nikde nenajdete lepší pérovou váhu, než jsem já!“ chválil se McKee.

A jen u tohoto úspěchu by nerad zůstával. „Už teď se mi rodí v hlavě pár speciálních zápasů. Asi se jenom s jedním pásem nesmířím, teprve se zahřívám!“ sdělil na tiskové konferenci.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin