Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Giga Chikadze Bellator
Giga Chikadze Bellator

Pérová váha nemá lepšího fightera, než jsem já, nabyl dojmu přemožitel Barbozy

Giga Chikadze se aktuálně nese na vlně devíti výher, přičemž ta poslední nám měla dokázat jednu zásadní věc.

„Na celém světě se nenachází lepší zápasník pérové váhy, než jsem já,“ vychrlil ze sebe třiatřicetiletý borec, jenž překypoval nadšením, když se mu podařilo přemoct brazilského veterána Edsona Barbozu. A to rozhodně není žádný nazdárek.

Giga Chikadze se tak připojil k trendu, který shodou okolností nedávno nastolil nový šampion pérové váhy Bellatoru A.J. McKee, i on má nutkání neustále vyřvávat do světa, že je aktuálně nejlepším bojovníkem planety, což je mimo jiné připraven potvrdit.

Giga Chikadze válí!

Chikadzemu ještě před pár okamžiky přitom v oficiálním žebříčku UFC náleželo desáté místo. To znamená, že ty obří zkoušky teprve přijdou. Nemůžeme pochybovat o jeho kvalitách, ale doposud ještě nebojoval s nikým z elitní pětky.

„Bez ohledu na to, co přijde příště, pevně věřím ve své schopnosti a pevně věřím tomu, že jsem tu aktuálně nejlepší fighter. Z tohoto důvodu bych si přál za svůj další zápas dostat šampionskou výplatu,“ poručil si.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin