Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Patricio Pitbull Freire
Patricio Pitbull Freire

Poražený šampion Freire se dožaduje s McKeem odvety, tu chce provést ve vyšší váze a v Brazílii

A.J. McKee prohlásil, že chce nyní Freiremu ukrást i jeho pás z lehké váhy. A šampion mu k tomu hodlá dát příležitost. Boj ale bude probíhat za jeho podmínek.

Patricio „Pitbull“ Freire byl ještě před pár okamžiky šampionem dvou váhových kategorií Bellatoru. On sám se prohlašoval za nejlepšího zápasníka pérové váhy světa, jenže pak se objevil A.J. McKee a o tento status i jeho hrdost ho připravil.

Freire musel skousnout porážku, ale nakonec přiznal, že byl soupeř lepší. A teď se dožaduje odvety, ke které hodlá využít i McKeeho přání, aby se nekonala v pérové váze, nýbrž ve váze lehké.

„Pokud vím, A.J. říkal, že mi hodlá vzít i pás lehké váhy, tak mu k tomu dám příležitost. Tentokrát to nebude ale žádná Amerika, žádné Los Angeles, přesuneme se pěkně do Brazílie,“ navrhoval Pitbull svou rodnou domovinu.

„Chci, abyste věděli, že se vrátím silnější. Já vím, že spousta lidí říká to samé stále dokola, ale já jsem odlišný. Zůstávám motivovaný a pro tu výhru si tvrdě půjdu,“ navnadil Freire, jehož teď bude čekat pár dní odpočinek s rodinou, než začne řešit svou budoucnost.

Prezident Bellatoru Scott Coker ještě odvetu mezi oběma borci řešit nechce, do budoucna ji ale nevylučuje. Prozatím chce využít vysokého McKeeho potenciálu, jenž to má v profesionální MMA kariéře 18-0, a proto navrhuje souboj s Maxem Hollowayem z UFC. K tomu ale potřebuje dohodu s Danou Whitem, což také nebude snadné vyjednat… Situace se tedy patrně vyjasní v následujících dnech.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin