Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
emelianenko fedor bellator
emelianenko fedor bellator

S Fedorem jsem chtěl bojovat já, smutní dos Santos. Výběr jeho soupeře nechápe

Fedor Emelianenko má oficiálně potvrzený termín svého návratu i jméno soupeře. Jedná se však o volbu, kterou takový Junior dos Santos vůbec nechápe.

Bývalý šampion těžké váhy UFC doufal, že se stane příštím soupeřem legendárního Fedora Emelianenka. Poslední měsíce o tom několikrát básnil a také byl šéfem organizace Scottem Cokerem považován za jednoho z hlavních adeptů.

Když ale došlo na vyústění situace, žádná radostná novinka k brazilskému těžkotonážníkovi nedoputovala. Poslednímu císaři byl pro jeho další fight předhozen americký veterán Timothy Johnson, tedy borec, kterého mnozí lidé ani příliš neznají.

„Nechci znít nějak neuctivě, ale skutečně jsem doufal, že příštím soupeřem Fedora Emelianenka budu já. Všude jsem slyšel o tom, jak chce velký fight, o který by měli zájem i fanoušci, já sám představoval tu nejlepší volbu. Nakonec to ale dopadlo úplně jinak, než jsem čekal,“ zlobil se dos Santos.

„Fedor nakonec skončil s Timem Johnsonem, což dle mého není tak výrazné jméno. Rozhodně si zasloužil někoho většího. Tento výběr nechápu a asi jen tak nepochopím. Skutečně mě to mrzí, jelikož jsem s tím už tak trochu počítal,“ sdělil pro MMA Fighting Santos.

emelianenko fedor santos bellator

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin