Fedor Emelianenko má nového soupeře v Bellatoru

Šéf Bellatoru vybral Fedoru Emelianenkovi velice zajímavého soupeře

Pandemie koronaviru sice všechno zbrzdila, ale nyní to vypadá, že by se Fedor Emelianenko přeci jen měl konečně vrátit, aby završil své „rozlučkové turné“.

Slovem turné je v našem případě myšlena poslední zápasnická jízda. Naposledy se slavný ruský těžkotonážník objevil v bitvě proti Quintonu Jacksonovi, jehož ukončil v polovině prvního kola.

Tento fight se ovšem uskutečnil na konci roku 2019 a od té doby Emelianenko jenom čeká, než k němu doletí další bojový rozkaz.

Fedor Emelianenko a jeho vůbec první soupeř v Bellatoru

Prezident Bellatoru Scott Coker se nechal slyšet, že bude-li si to sám Fedor přát, nechá jej bojovat o titul těžké váhy. A kdyby ne, pokusí se mu aspoň vyhovět při volbě soupeře. Sám „The Last Emperor“ má totiž zájem jen o ta nejvyšší sousta. A nějaká taková se momentálně nabízí.

Fedor Emelianenko vs. Alistair Overeem?

„Pokud budeme počítat s tím, že Fedor chce stále zápasit, tak se mu pokusíme doručit fight s Alistairem Overeemem. To je dle mého velmi lákavá možnost,“ prozradil prezident organizace.

A jen u tohoto jména nezůstalo. „Pak tu ještě máme Juniora Dos Santose, i to je dle mého velice zajímavá volba,“ podotkl Scott Coker, který se pokusí s oběma těžkými váhami, jež naposledy působily v UFC, spojit.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue