OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Sergei Kharitonov vs. Roy Nelson na Bellatoru 207

Na souboj těkých vah se můžeme těšit v rámci říjnového turnaje organizace Bellator MMA. Sergei Kharitonov (27-6-1NC) vs Roy „Big Country“ Nelson (23-15) 12. října na turnaji Bellator 207 v Moheganu.

Bitva Sergei Kharitonov vs. Roy Nelson v Bellatoru

Kharitonov ️ve svém posledním zápase na turnaji M-1 utrpěl od soupeře Antona Vyazigina eye poke (zranění oka) a zápas byl vyhlášen jako No Contest. O to více bude chtít navázat na čtyři předešlá vítězství. Roy Nelson v posledním zápase prohrál proti Matt Mitrione a vypadl z pyramidy těžkých vah, jistě si bude chtít spravit chuť a nejlépe knockoutovat ruského obra.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue