javier mendez nazor

Tvrdá slova, která se Whiteovi líbit nebudou, Khabibův trenér vychválil platy zápasníků Bellatoru

Že Bellator své zápasníky neplatí zrovna špatně, o tom jsme mohli slyšet již od celé řady bývalých UFC bijců, kteří sem přestoupili. Málokdo by však mohl tušit, že zdejší finanční politiku vychválí i sám uznávaný Khabibův trenér Javier Mendez.

Bývalý šampion lehké váhy UFC, který nyní rovněž přesedlal hlavně na tu trenérskou roli, má pod křídly Bellatoru svého bratrance Usmana Nurmagomedova. O něm se hovoří jako o nejperspektivnějším členovi této bojové rodiny, který však svůj potenciál může promrhat mimo brány UFC.

„Nemyslím si, že by Usman přešel do UFC, Bellator se o něho stará skutečně dobře. Možná ho nikdy neuvidíte nikde jinde, kdo ví,“ uvedl Javier Mendez na svém YouTube kanálu, kde čelil otázkám, zdali mladší příslušník slavného rodu Nurmagomedovů také jednou přejde do MMA Ligy mistrů.

„Rozhodně Bellator neberu jako nějaký odrazový můstek, je to normální vrcholná organizace, která skutečně dobře platí. A věřte, že oni umí platit. Usman se zde může stát velkou hvězdou a určitě si zde vydělá i miliony dolarů,“ předvídá Mendez, vrchní kouč z AKA gymu, jehož slova určitě nerad uslyší takový Dana White.

UFC je tedy v očích několika zvučných lidí považováno za nejsledovanější MMA organizaci planety, s platy je to ale obecně už o něco horší. Většina peněz jde do kapsy Dany Whitea, který pozornost svých turnajů budí skrze své vyhecované zápasníky. Právě od nich se vždy dožaduje špičkové show a nutí je si chodit pro ukončení před limitem, tím je láká na lukrativní bonus za nejlepší výkon večera ve výši 50 tisíc dolarů.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin