Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Yoel Romero ufc mma

Zvláštní pocta! Romero by i přes prohru v Bellatoru mohl bojovat o titul

Jeho vstup na novou půdu mu nevyšel, když na body podlehl Philu Davisovi, přesto by rovnou mohl zasáhnout do boje o titul.

Yoel Romero je nositelem velkého jména, které i ve svých čtyřiačtyřiceti letech dokazuje, že má stále chuť bojovat.

Debutové utkání pod taktovkou Bellatoru se pro UFC veterána nevyvinulo nikterak dobře, ale ani tak zoufat nemusí. Pokud by totiž dokázal své tělo opět přizpůsobit střední váze, tak by údajně mohl zasáhnout rovnou do bitvy o titul.

„Potřebuju si s Yoelem promluvit. Našeho šampiona Gegarda Mousasiho bude čekat fight s Austinem Vanderfordem, a pokud by Yoel chtěl, tak se rovnou může utkat s vítězem. Já osobně bych mu rád dal tuhle příležitost,“ překvapil šéf Bellatoru Scott Coker.

A že teď v rámci polotěžké váhy prohrál? To nevadí. „Yoel měl teď dlouhou bojovou absenci, musíme na to brát zřetel. Když mu dáme další fight a on si projde přípravným kempem, vrátí se do formy, v jaké jsme ho znali. Věřím tomu, že jsme od něj ještě zdaleka neviděli všechno,“ přidal Coker.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin