Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor muslim

Conore? Nes*r se do muslimů, nebo uvidíš, zní z Khabibova týmu

Poslední dny se nesou ve znamení ostré internetové války, kterou z velké části vyprovokoval Conor McGregor svým klasickým přístupem.

Bohužel pro druhou stranu, která je velmi silně nábožensky založena, došlo jenom k dalšímu prohloubení sporu mezi oběma tábory.

„Povím ti něco,“ pravil Khabibův manažer Ali Abdelaziz, jenž svou řeč adresoval ke Conorovi, „udělej si v té makovici pořádek, než dojde k nějakému neštěstí!“

Mocná slova plná zloby byla opodstatněna další vlnou urážek na muslimskou víru a její způsoby. Fanoušci ruského Orla se bouří a žádají satisfakci. Že to došlo moc daleko, toho si všimla i část příznivců z tábora Conora McGregora, jimž se nelíbilo, že těmi urážkami opět sahá do vosího hnízda.

„My nepropagujeme válku, my chceme mír, ale tohle je moc velká nenávist. A proč? Úplně zbytečně! Proč do všeho musí furt tahat víru, proč?! Nikdy byste neměli nadávat něčí ženě, urážet celé jeho náboženství a všechny jeho tradice. Toho se pak chytí spousta lidí a někdo nevinný přijde k úhoně,“ přiznával Abdelaziz.

„Jestli se ti nelíbí Khabib, jeho žena nebo jeho děti, je to tvůj názor, ale nech si ho pro sebe. Říkám ti, že pokud s tím nepřestaneš, tak se ocitneš ve velkých problémech. Odsereš to jak ty, tak tvůj tým, tak i tvá ochranka. Dávej si pozor na to, co říkáš!“ varoval Conora.

„Věřte mi, když vám povím, že kdyby se Khabib a McGregor potkali někde na ulici, čeká je fight na život a na smrt. Pak by ale už žádný Conor nebyl. Vypařil by se, nepřežil by to,“ dodával Abdelaziz.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin