Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Dobrý skutek šéfa UFC! Nabídl práci ženě, která byla vyhozena za to, že bránila obchod před zlodějem

Dana White bývá občas nekompromisní, ale zároveň také umí uznat ty, co si to právem zaslouží. Jedna žena byla během proběhlého víkendu zachycena kamerou, jak brání obchod vlastním tělem před zloději. Zaměstnavatel ji však kvůli tomuto hrdinskému činu vyhodil, což se nelíbilo šéfovi UFC.

„Toto je Summer Tapasa-Sataraka. V havajském obchodě Best Buy zastavila tohohle šmejda při pokusu o krádež. Za svou odvahu dostala výpověď,“ napsal White prostřednictvím svého Twitteru.

Následně jí nabídl životní příležitost. „Chci, aby se účastnila turnaje McGregor – Cerrone, dám ji zdarma lístky a přeju si, aby pro mě začala pracovat! Připrav se na nejlepší víkend v životě, Summer,“ dodával.

Akce statečné ženy obletěla celý svět. Zákeřný lump byl dopaden a nakonec předán spravedlnosti. Summer byla vyhozena za to, že riskovala svůj život pro dobro podniku. Starosti šéfova zdraví o její blaho sice chápe, ale už nechápe, proč jednal tímto způsobem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin