Hulk Gahribi Martyn Ford

Drsná příprava „Íránského Hulka“, v souboji monster plánuje lámat kosti! – VIDEO

Íránský Hulk bere svůj boxerský zápas s kulturistou Martynem Fordem vskutku vážně. V mnoha promo videích teď slibuje, že budou praskat kosti.

I když se to prý nezdá, jelikož je bitva takového formátu jasným lákadlem na lidi, mezi oběma borci údajně panuje zlá krev. Sajad Gharibi, který je mnohem lépe známý díky své přezdívce „Íránský Hulk“, k čemuž došel díky své mohutné postavě, si rozhodně hrát nehodlá.

„Ano, tohle je hodně osobní!“ vyjasnil Gharibi na svých sociálních sítích. „Ford je falešný člověk s velkým bílým úsměvem. Je to falešná reklamní figurka, která se považuje za profesionálního zápasníka, a přitom si k žádnému sportu ani nepřičichla.“

Sajad tak patrně narážel i na Fordovu hereckou kariéru, kterou nastartoval hlavně díky své muskulaturní postavě. Pochopitelně je také obsazován hlavně do rolí bojovníků a zabijáků a díky tomu údajně svou filmovou roli začal hrát i ve svém osobním životě.

„Těmhle lžím je potřeba učinit přítrž. Je potřeba Martyna rozmačkat, rozdrtit mu kosti a donutit ho si uvědomit, že konat a hrát si na něco jsou dvě naprosto rozdílné věci! Bojové sporty neviděl ani zdálky. To já jsem opravdový voják a opravdový vlastenec. Jsem připraven jít do války, když mě bude třeba. Vždy budu bránit svou vlast!“ burcoval Hulk.

Aby Gharibi podpořil vážnost svého tvrzení, pravidelně na svých sociálních sítích sdílí videa, díky nimž můžeme nahlédnout do jeho přípravy. Žádný materiál pro něho není překážkou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin