Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Emelianenko se vrací do klece! Uvidíme se s ním už na RCC 6

4. květen, Čeljabinsk, Rusko. To jsou zásadní indicie, které potřebujeme vědět, těšíme-li se na další skvělou bitvu těžkých vah. V té nám bude zářit Aleksander Emelianenko, tedy o pět let mladší bratr slavného Fedora.

Aleksander Emelianenko (28-7-1) naposledy bojoval 18. srpna 2018. Tehdy kuriózně remizoval s Tonym Johnsnem a přerušil tak svou jinak bezchybnou sérii pěti výher.

Mladší sourozenec ruského hrdiny, který brzy dost možná pověsí rukavice na hřebík, je českým fanouškům dobře znám i díky jeho skalpu Viktora Pešty, jehož porazil na TKO rovněž minulé léto.

Co se soupeře týká, jeho jméno je stále předmětem jednání. Mělo by ovšem jít o hlavní zápas večera, tudíž ani protivník rozhodně nebude žádný otloukánek.

„Chceme Aleksanderovi přinést nějaké pořádné zahraniční jméno,“ zaznělo z úst Nikolaie Klimenka, výkonného ředitele RCC. „Z možností, jaké máme, zvažujeme například takového Francimara Barrose (22-7-1),“ doplňuje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin