Fedor Emelianenko má nového soupeře v Bellatoru

Fedor Emelianenko už ví, kde zakončí svou kariéru. A soupeř? To budete zírat! navnadil šéf Bellatoru

Čas se nachýlil a nyní je to už v podstatě oficiální. Fedor Emelianenko má před sebou poslední zápas kariéry, rozlučka bude však epická.

Prezident Bellatoru Scott Coker si už s předstihem začal dělat plány na léto 2022, kdy se organizace opět podívá do Ruska, kde si Fedor v posledním zápase hravě poradil s Timothym Johnsonem.

I jeho další návrat na domácí půdu bude velkolepý, i když se ponese na mírné vlně zármutku. Poslední císař zde totiž definitivně pověsí rukavice na hřebík.

„Víte, tohle bude Fedorův poslední zápas, proto pro něho musíme naplánovat něco opravdu velkého, něco nezapomenutelného. Pokud za sebou máte takto velkou a úspěšnou kariéru, zasloužíte si pouze tu nejlepší rozlučku,“ avizoval Coker.

„Opět to bude v Moskvě, je to Fedorova vysněná lokace, proto se tam vrátíme. Máme v hlavě nějaké velkolepé plány, o něž se s vámi postupně podělíme. Už teď však mohu říct, že půjde o masivní rozlučku, na kterou se jen tak nezapomene,“ přidával.

A teď to hlavní… Kdo bude soupeřem? „Bude to nějaké pořádné jméno. Myslím si, že všichni budou jenom zírat. Hodláme dovést někoho skutečně, skutečně speciálního,“ navnadil šéf Bellatoru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin