Justin Gaethje konec ufc

Gaethje: Myslím si, že Poirier raději odejde do důchodu, než aby mi znova čelil

Když se Dustin Poirier střetl s Justinem Gaethjem poprvé, musel přijmout tolik bolestivých ran, na které nikdy nezapomene.

Paradoxem možná trochu je, že se Dustinovi tento fight, který se uskutečnil před třemi lety, podařilo otočit a vyhrát ve čtvrtém kole na TKO. Zejména v úvodu duelu to pro něj vůbec růžově nevypadalo, spíše naopak. Justin mu kompletně rozkopal nohu a zároveň i otestoval pevnost jeho brady.

Teď jsme se dostali do bodu, kdy odveta vypadá reálněji než kdy dříve. Pokud se do hry nepřiplete nějakým zázrakem ještě Conor McGregor, bude Justin právě tím soupeřem, který vyzve vítěze titulové bitvy Poirier vs. Oliveira. A papírové předpoklady mluví jasně pro Poiriera.

Dočkáme se tedy skutečně této odvety, anebo Dustin „zbaběle uteče“?

„Řeknu vám to narovinu. Jsem si tím úplně jistý, že si Dustin dvakrát rozmyslí, zdali se mnou do té klece vstoupí znova. Moc dobře si totiž pamatuje tu konstantní bolest, kterou jsem na jeho těle té noci rozséval. Pravděpodobně zažil ta největší muka, která kdy v boji jen zažít mohl,“ vzpomínal Gaethje.

„Dustin mě nejspíš v prvním kole ani ničím nezasáhl, teprve až potom se záhadně začal zvedat. V jeho paměti ale nepochybně bude, že si tímto peklem bude muset projít znova, takže pokud porazí Oliveiru a stane se šampionem, tak si myslím, že raději odejde do důchodu, než aby mi čelil podruhé,“ domnívá se.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin