Khabib: Všechna čest Oliveirovi, ale do konce roku bude šampionem někdo jiný… Kdo?

Gaethje: Po odchodu Khabiba nevidím soupeře, který by mě tu dokázal zastavit

Justin Gaethje se snaží všemi silami přesvědčit Danu Whitea, aby mu oficiálně dohodil titulovou šanci… Vždyť tu stejně nemá soupeře.

Co se kvality, techničnosti a konkurence týče, je lehká váha asi tou nejvíce nabitou divizí v UFC. Kdysi tu vládl neomylný Khabib Nurmagomedov, který se ovšem vydal do důchodu a své žezlo hodlá předat Islamu Makhachevovi.

O Makhachevovi se obecně hovoří jako o Khabibově dvojníkovi, jelikož disponuje téměř na oko stejným stylem. Takový Justin Gaethje ovšem vidí, že jsou mezi oběma ruským borci stále viditelné rozdíly a že by Islama dokázal porazit.

„Po odchodu Khabiba do důchodu zde nevidím soupeře, který by mě dokázal zastavit. Šampion Oliveira je pro mě asi tím nejsnazším soustem, co se na čele žebříčku nachází. O něco těžší by byl Poirier, ale stále porazitelný. McGregor už není elitní typ bojovníka a Fergusona jsem sundal,“ dal se do výčtu Justin.

A co Makhachev, který také momentálně usiluje o bitvě o titul, i když mu ji Dana White zatím nechce dopřát?

„Islam má na kontě devět výher, ale stále nebojoval s žádným bývalým šampionem, s žádnou elitou. Proto je můj nárok v boji o titul hlasitější. Slibuji mu ale, že jakmile ten pás získám, bude on první, kdo o něj dostane šanci bojovat,“ pronesl Gaethje.

A porazit se dá? „Porazit se dá naprosto každý, zejména Islamovi viditelně chybí zkušenosti boje s elitou. Není to sice snadný soupeř, ale určitě je porazitelný a jsem připravený to dokázat,“ řekl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin