Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Gaethje se opřel do McGregora: Člověk, který mlátí staré lidi, si nezaslouží žádný respekt

Conorovi McGregorovi je i přes jeho veřejnou omluvu stále vyčítáno, že během dubna v baru uhodil bezbranného starce, který odmítl jeho pití. Proti slavnému irskému zápasníkovi kromě fanoušků nyní zbrojí i Justin Gaethje, jenž přichází se silnou výpovědí.

„Člověk, který mlátí staré lidi, si nezaslouží vůbec žádný respekt. A pokud ho stále podporujete i za to, co udělal, tak jste s*ačky,“ nebral si žádné servítky třicetiletý rodák z Arizony.

Conor udeřil doposud neidentifikovaného starce svou pověstnou levačkou, díky níž jeho oběť po celý příští týden nevytáhla paty z domu. Údajně proto, že se cítila otřesena.

„Za tohle ho chci zničit. Chci z něho vymlátit duši. Vypadá jako feťák na tom videu,“ rýpnul si do McGregorova bohémského stylu života.

Málokdo však ví, že se Justin a Conor už jednou málem střetli. Mělo se tak stát letos v červnu, jenže tehdy sám irský Notorious musel před podpisem smlouvy vycouvat, protože si na tréninku zlomil ruku.

Gaethjemu se následně nechtělo čekat, a tak kývl na zápas s Donaldem Cowboyem Cerronem, proti němuž se postaví již 14. září. Poté bude volný k dalším plánům.

„Mám před sebou Cowboye, ale pak jsem jen váš,“ ujišťoval media Gaethje, než se opět opřel do Conora. „Jeho ego ho potopí ještě jednou nebo dvakrát, než s tímhle sportem nadobro sekne a vezme si všechny své peníze a odjede někam za sluncem.“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin