Harrison: Cyborg by si měla přestat vyskakovat, jinak ji o ten pás velmi rychle připravím

Začíná to čím dál více vypadat, že jedna z nejlepších MMA bojovnic planety upřednostní Bellator před UFC.

Kayla Harrison se vybojovala ze své smlouvy s PFL, kde jasně ovládla lehkou váhu. Nyní má volný prostor k rozhodování se, kde dále zakotví.

Prezident Bellatoru Scott Coker a jeho šampionka pérové váhy Cris Cyborg předběhli UFC a odhodlali se jednat jako první a zdá se, že poměrně uspěli. Zejména Cris se povedlo Harrison rozhicovat k vzájemnému souboji.

Cris Cyborg vs Kayla Harrison

„Pochybuju, že bude mít Kayla dostatek odvahy, aby mi čelila. Určitě nevystoupí ze své komfortní zóny. Všude slyším, jak je nejlepší, ale určitě nebude mít odvahu to dokázat,“ provokovala Cyborg.

„Na tvém místě bych si moc nevyskakovala, abych ti ten pás rychle nevzala,“ oponovala vysmátá Harrison.

Posléze ovšem zvážnila. „Všechnu srandu stranou, Cris je skvělá bojovnice, jedna z nejlepších, která se kdy v našem sportu pohybovala. Moc ráda s ní budu sdílet oktagon. Vznášela bych se v oblacích, pokud by mi tato příležitost byla dána,“ řekla.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin