Khabib Hasbulla magomedov

Hasbulla? UFC o něj má skutečný zájem, potvrzuje Khabib

Že by UFC přeci jenom plánovalo pro tuto výjimečnou příležitost založit novou váhovou kategorii?

Nejprve se to možná zdálo jako vtip, ale pak své příznivce poškádlil Dana White a nyní dokonce i sám Khabib Nurmagomedov. Ten se s internetovou senzací Hasbullou Magomedovem dobře zná, oba se spolu viděli již na několika akcích.

Ve videu, které ruský Orel nahrál svůj oficiální YouTube kanál, mluví o plánech UFC. Ty nemají zahrnovat jenom profesionální duely těch nejlepších zápasníků, nově mohou zahrnovat i speciální amatérskou divizi do 20 kg.

„Ano, skutečně si myslím, že UFC podepíše Hasbullu,“ usmíval se Khabib ve svém videu. „Právě jsem se s ním zase setkal, myslím si, že ho Dana White chce získat, pouze netuším, do jaké hmotnostní kategorie ho bude chtít zařadit,“ zavtipkoval, neboť si je vědom, že něco takového tu ještě nebylo.

Každopádně ještě nic není vyloženě potvrzené. „Oficiální rozhodnutí zatím nepadlo. Tak uvidíme. Nedivil bych se, kdyby ho Dana nechal bojovat s nějakou těžkou vahou,“ doplnil vysmátý Khabib, který si je vědom, že Hasbulla je skutečnou hrozbou. Minimálně je nyní postrachem internetu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin