Sajad Gharibi

Hulk to přehnal! Nejděsivější muž světa mu plánuje udělit lekci – nezapomenutelné KO v prvním kole!

Pokud se už teď těšíte na fight dvou monster, počítejte s tím, že více jak jedno kolo boje si neužijete.

Dohromady více jak 320 kilo živé váhy vstoupí 2. dubna na horkou půdu londýnské O2 areny, kde dojde na nezapomenutelný zápas dvou přírodních úkazů a prakticky i ryzích monster. Velmi působivé na tomto fightu je, že půjde jak o legendární a neopakovatelný zážitek, ale také na vyústění dvou léta trvajících sporů.

Sajad Gharibi alias „Íránský Hulk“ své narážky zejména v poslední době přehnal, když kulturistu a herce Martyna Forda označil za pouhou reklamní figurku, která si plete skutečný život s tím filmovým. Rozhodně to není žádný bojovník a až se s ním střetne, tak mu hodlá zlámat kosti a natrvalo přerušit hereckou kariéru.

Podobně hořká slova vysílaná prakticky den co den s každým zahýbou, tedy i s takovou horou svalů, jakou představuje Martyn Ford.

„Nechť je tato bitva lekcí všem internetovým hrdinům!“ oznámil Ford, jenž tak cílil na Gharibiho silné internetové řeči. „Někdy, zkrátka někdy se potkáte s někým, komu se nebude líbit to, co říkáte. Proto jsem připravený bojovat klidně zítra… Ale co zítra, klidně hned!“ dával volný průchod svým emocím.

Fight je nicméně zamluven až pro 2. duben… „Už teď se omlouvám všem, co se na ten zápas těší, protože si ho příliš dlouho neužijete. Tento fight nepřekročí první kolo, o tom nepochybuji. Ovšem spolehněte se, že se postarám, aby se o tom jednom kole mluvilo ještě dlouhá léta dopředu!“ slíbil Ford.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin