Jednoho dne se utkám s nástupcem Khabiba a ukážu vám, že se dá porazit, slíbil Holloway

Max Holloway si pro svou kariéru vytyčil jasné cíle. Momentálně hodlá porazit Yaira Rodrigueze, pak se pokusit zpět vybojovat pás pérové váhy a následně se vydat do lehké váhy přemoct „Khabibova nástupce“.

Kdo MMA a zejména UFC dobře sleduje, tomu jistě neuniklo, že tím Khabibovým nástupcem je myšlen Islam Makhachev. Tedy další velmi perspektivní ruský borec, jenž disponuje skoro do puntíku stejným stylem jako jeho mentor. Islam je ovšem více chválen za svůj postoj, který je údajně o něco dominantnější.

Současná situace v rámci lehké váhy je taková, že Makhachev jen marně čeká na svůj zápas o titul. Za zády má devět výher v řadě, což je hodnota, kterou se může pochlubit vskutku jen málokdo, nicméně jeho titulový nárok stále ne a ne někdo vyslyšet. Horší je možná ještě to, že s ním nikdo ani nechce pořádně bojovat.

Situaci ve vyšších hmotnostních patrech dobře monitoruje i Max Holloway, jemuž neunikl ten šum, který se kolem Makhacheva vytváří. „Je mi jasné, že se o něm hovoří jako o Khabibově nástupci, ale že by se skutečně nedal přemoct?“ přemítal nahlas. „Strašně mě láká to zkusit. Přeci jen spousta lidí vidí v Islamovi nového Khabiba, proto by bylo skvělé ho porazit. Až vyhraju pás pérové váhy, rád bych to šel zkusit a ukážu vám, že ‚nepřemožitelný‘ je skutečně jenom slovo,“ navnadil Holloway.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin