Joanna Jedrzejczyk

Joanna Jedrzejczyk vítězí v Calgary, podlehla ji Tecia Torres

Pokud si někdo myslel, že si Joanna Jedrzejczyk nechá vzít první místo a ustoupí stranou, těžce se zmýlil. Byli jsme svědky sobotního večera UFC v Calgary Scotiabank Saddledome.

Polka Joanna Jedrzejczyk prohrála jen dvakrát za celou svoji kariéru a to pouze s Rose Namajunas. Zbylé zápasy byly bez sebemenší chybičky. Její ostrost a přesnost převedla i včera s Tecií Tores.

Rozhodčí UFC dali 30-27 ve všech kolech ve prospěch Jedrzejczyk. Ve světě MMA je hodně spekulací ohledně váhové katerogie Jedrzejczyk, která by měla být ve vyšší. Rozdíl ve váze a velikosti se projevil už v prvních dvou kolech.

V prvním kole Jedrzejczyk dostala Torres na zem do klinče. Na konci druhého kola došlo k ostré přestřelce, která vyhecovala Jedrzejczyk k ještě větší aktivitě. Jedrzejczyk nasadila tempo plné předních kopů a kombinací, nepustila Torres téměř k ničemu.

“Byl to důležitý zápas pro UFC,” řekla Joanna Jedrzejczyk po zápase (15-2). “Nemůžu se dočkat, až se postavím na vrchol. Jsem odhodlaná být nejlepší a znovu jenom vyhrávat.”

Tecia Torres (10-3) prohrála podruhé za sebou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin