Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Justin Bieber oživil myšlenku souboje s Tomem Cruisem, prý by ho totálně znemožnil

Známý zpěvák Justin Bieber oživil myšlenku z loňského léta, kdy se chtěl utkat s hercem Tomem Cruisem. Nyní se snaží své tvrzení podpořit tím, že by oblíbeného filmového hrdinu v oktagonu semlel.

Justin Bieber se objevil v „The Late Show“ Jamese Cordena, který se zpěváka zeptal, proč kdysi vyzval Toma Cruise. První odpověď byla, že se nejprve jednalo o jakýsi „hloupý nápad“, ale když se toho chytla veřejnost, začal si s tou představou hrát, až nakonec kontaktoval šéfa UFC Danu Whitea, přes něhož chtěl duel uskutečnit.

„Víte vy vůbec co? Ten zápas by mohl být opravdu zábavný,“ pravil Bieber, který zároveň kladl důraz na to, aby se lidé nenechali zmást. Cruise není tak dobrý ve skutečnosti, jako se jeví ve svých filmech. Dodnes však čeká na jeho odpověď k boji.

Následně si James Corden z mladého hudebníka udělal srandu a řekl mu, že kdyby k tomu souboji došlo, určitě by si na něj za žádných okolností nevsadil. Naopak by dal na herecké zkušenosti jeho sedmapadesátiletého soupeře.

„Tom Cruise by absolutně v žádném případě nemohl vyhrát!“ bránil se o třicet dva let mladší zpěvák. „Možná vypadá, že je v dobré fyzické formě, ale to ještě neznamená, že je také dobrý fighter. Všichni jsou zmateni jen těmi rolemi, ve kterých hraje,“ byl přesvědčený.

„V žádném případě nejsem zmatený,“ odpovídal Corden ve snaze vyhecovat Biebera k dalšímu tahu. „Chci vidět tvůj zápas, chlape! Vypracuj se k němu!“ pobízel už tak odhodlaného hudebníka.

„Říkám ti, tohle bys vidět nechtěl,“ pravil Justin, „Toma bych hravě zničil, jsem velmi nebezpečný. Nemyslím si, že tu někdo rozumí mým schopnostem. Já jsem Conorem McGregorem zábavy, a to je holý fakt!“ přidával.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin