OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Khabibův otec porovnával schopnosti Fergusona, Poiriera a Leeho. K jakému závěru došel?

Divize lehké váhy má pod značkou UFC v současné době opravdu několik horkých kandidátů, kteří se nemohou dočkat, až jim bude dána příležitost utkat se s Khabibem. Jeho otec tedy porovnal zkušenosti těchto borců a jejich šancí v potenciálním duelu s doposud neohroženým šampionem.

Abdulmanap Nurmagomedov je jednou z těch postav, která přivedla svého syna ke slavě, z jaké se těší nyní, a proto i on je častým terčem medií. V jeho poslední výpovědi pro ruský deník „Izvestia“ jsme jej mohli slyšet vyjádřit se na velké téma, které zrovna spoustu lidí zajímá. 

Kdo tedy bude dalším Khabibovým soupeřem a jak velké jsou šance udatného mistra s dvaceti sedmi výhrami v řadě porazit? (Vyjádření na adresu McGregora záměrně chybí, neboť jeho slabiny již údajně byly odhaleny). 

Dustin Poirier: „Dustinovy zápasy jsou radostí sledovat. Má výborný postoj, je v dobré fyzické formě, a to obojí dohromady mu umožňuje sahat na ty nejvyšší příčky. Jak je ale známo, kde jsou dobří ranaři, tam jsou i slabá místa. Není tedy pochyb, že my bychom je odhalili a pak na ně zaútočili.“

Tony Ferguson: „Z toho sportovního hlediska zde není lepší soupeř než právě Tony. Kdybych měl porovnat výhody všech předních zápasníků z hmotnostní kategorie do 70,3 kg, pak za Fergusona mluví hlavně současná forma, která mu dovoluje pomýšlet na boj o titul. Jeho kondice je dobrá, reflexy má skvělé, agilní je dost, ale nejsem si jistý, jak by se popasoval s naším wrestlingem.“

Kevin Lee: „Tady není moc o čem mluvit. Je to bojovník pro jedno až dvě kola, což nám ukázal i jeho duel s Fergusonem. Ve třetím dějství prostě už nemohl a potom odpadl. Kdybych byl já na jeho místě, víc bych se víc zajímal o to, jak dopilovat kondici, a teprve pak bych pomýšlel nad duely, které mě na ten vrchol mohou dostat.“

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue