OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Do KSW míří monstrum: Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon

Profesionální kulturista Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon polské KSW. Organizace v tiskové zprávě uvedla, že je již podepsaná smlouva a nic nebrání jeho premiéře na některém z galavečerů pravděpodobně začátkem roku 2019.

Ford disponuje opravdu impozantní postavou, měří 204 cm a váží 145 kg. Uvidíme, jak toho dokáže využít a na kolik bude schopný dohnat zkušenosti ze zápasů na nejvyšší úrovni. Sám uvedl, že to u něj není momentální rozhodnutí, bojová umění miluje odjakživa a ve svůj úspěch věří. 

Drasticky překopal veškerou přípravu a snaží se zlepšovat po všech stránkách. KSW každopádně tato akce neuškodí, Martyn má jen na Instagramu 1,3 milionu sledujících, další spousty fanoušků ho sledují na ostatních sociálních sítích a pro polskou organizaci to bude minimálně dobře mířená marketingová klička.

Ve chvíli, kdy bude schopný dohnat chybějící kardio a využívat svých fyzických předpokladů, by mohl být opravdu děsivý protivník.

Martyn Ford v KSW

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue