patrik kincl ksw mma

První kolo jsem vypustil, ale i tak mám ze zápasu dobrý pocit, hodnotí Kincl

Patrik Kincl má za sebou druhý úspěšný zápas pod taktovkou KSW, a i když v něm nezačal vůbec dobře, nakonec mohl být s výsledkem nadmíru spokojený.

Pro českého borce to byla již pátá výhra v řadě, která se však zejména v úvodu zápasu se zkušeným soupeřem Tomaszem Romanowskim nerodila vůbec snadno. Dvaatřicetiletý Polák se ještě do této soboty nesl na vlně osmi vítězství a tuto mentalitu si přenesl i do duelu proti královehradeckému bojovníkovi.

„V prvním kole jsem soupeře nedokázal přečíst. Neseděl mi jeho tlačivý styl, navíc klec byla o něco menší a já neměl prostor, abych si ho držel na vzdálenost,“ řekl Kincl o svém protivníkovi, jehož v úvodním dějství nechal „vydovádět“. Následně on sám mohl nastolit svůj styl hry.

„Pro mě ten zápas začal až od druhého kola, to jsem věděl už od poloviny prvního. Ucítil jsem šanci dojít si pro takedown, tak jsem ho hodil na zem a on se mi pak už odevzdal,“ objasnil Kincl pro TV Nova.

Možná ho překvapilo jenom to, že se Romanowski najednou přestal bránit. „Jak jsme dopadli na zem, úplně se mi povolil. Ještě jsem si chtěl něco vyzkoušet, ale čekal jsem odpor, tak jsem v half-guardu zůstal déle. To se povedlo ubránit, přejít do mountu a tam to ukončit.“

„Musím říct, že po dlouhé době mám ze zápasu dobrý pocit, byť tam bylo spoustu chyb a nemohl jsem se chytit. Ale povedlo se mi to otočit, a to ve mně vyvolává pocit spokojenosti,“ doplnil pro TV Nova český bojovník, jenž si na konto připsal výhru technickým knokautem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue