patrik kincl ksw titul
patrik kincl ksw titul

Rodí se další česká MMA senzace? Patrik Kincl se v Polsku porve o titul šampiona KSW!

Patrik Kincl patří mezi nejúspěšnější české bojovníky. V polské MMA organizaci KSW si připsal dvě parádní výhry, díky kterým si vysloužil titulovou šanci.

O pás šampiona se porve už na turnaji KSW 63, který by se měl uskutečnit 4. září. Kdo bude jeho soupeřem?

Český zápasník předvádí na polské půdě fantastické výkony. Při své premiéře se mu podařilo hned v prvním kole senzačně knokautovat Tomasze Drwala. Ve druhém zápase bez větších problémů ukončil Tomasze Romanowskiho. A teď ho čeká vysněná bitva o titul welterové váhy.

Ale nebude to mít jednoduché. Na turnaji KSW 63 ho prověří Robert Soldič. Oba bojovníci se mohli střetnout už v roce 2019 na turnaji KSW 50 v Londýně, ale Kincl se tenkrát na poslední chvíli zranil a ze zápasu sešlo.

Soldiče jsme mohli naposledy vidět v titulovém zápase na galavečeru KSW 49, kde ukončil Krystiana Kaszubowskiho, a to hned na začátku prvního kola. Polský zápasník má na svém kontě už 15 ukončení a je jasné, že bude chtít obhájit svůj pás šampiona i proti Kinclovi. Zvládne český bojovník tuhle výzvu?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin