Lucie Pudilová vs. Liz Carmouche: Lucie Pudilová zná soupeřku na akci UFC Fight Night v Praze

Jméno odtajněno, může se tipovat, jak to dopadne. Lucie Pudilová se 23. února na premiérovém galavečeru UFC v Praze potká v kleci s Liz Carmoucheovou. „Strašně se těším, před domácím publikem to bude něco extra, nepředstavovala jsem si, že by se tohle mohlo stát,“ přiznala čtyřiadvacetiletá zápasnice z Příbrami.

Před týdnem ještě neznala tvář soupeřky. Dnes se vše změnilo. Češka bude v kleci bojovat s Američankou. Utkají se v muší váze do 57 kilo. „A je to venku. Bude boj,“ napsal na Facebook Pudilové trenér Ladislav Erdélyi.

Pudilová má v MMA osm výher a tři porážky. V UFC, nejprestižnější organizaci, má skóre 2:2. Carmoucheová je o deset let starší a má bilanci dvanáct výher a šest porážek. V minulosti působila i v armádě.

V UFC má za sebou osm zápasů, drží si vyrovnanou bilanci 4:4. Američanka se ve své kariéře v kleci potkala také s bývalou hvězdou MMA, v roce 2013 byla nad její síly Ronda Rouseyová. To svědčí o tom, jak zkušená a nebezpečná soupeřka přiletí do Prahy.

Pudilová měla poslední duel v září, v Dallasu sice prohrála, ale svým výkonem nadchla, až si vysloužila speciální odměnu ve výši padesáti tisíc dolarů za Zápas večera.

Američanka naposledy bojovala v červenci, když na ni na domácí půdě nestačila Jennifer Maioová, která prohrála po verdiktu rozhodčích na body.

„Lucka nechá v zápase vše, chce, aby na ni lidé byli hrdí,“ prohlásil už před pár dny kouč Erdélyi.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue