Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Mladík, jenž si díky své postavě vysloužil přezdívku ruský Hulk, má za sebou MMA debut. Soupeř neměl šanci

Jako by se nám s tím v poslední době roztrhl pytel. Na první pohled profesionální kulturista, který snil o dobré kondici a vymakaném těle, se jednoho dne rozhodl, že zkusí své štěstí v kleci. A jakmile ochutnal pocit vítězství, nemůže se dočkat dalšího pokračování.

Askhab Tamaev zkouší MMA

Jediný zádrhel nastává v okamžiku, uvědomíme-li si, kolik je vlastně tomuto „ruskému Hulkovi“ let. Askhab Tamaev se až do svých šestnácti promenádoval na internetu, kde vystavoval své extrémní bicepsy, které si vybudoval neustálým posilováním, až se u něj začala rozvíjet myšlenka zápasu v oktagonu.

O Ashabovi se říká, že je majitelem nejširšího krku na světě. Ačkoliv tento názor nemůžeme nijak potvrdil, určitě na tom něco bude. Podíváte-li se na jeho fotografie, najdete u nich jisté spojení imaginární postavou Hulka, podle něhož mu dali domácí příznivci přezdívku. A mladý Tamaev si na ni ihned zvyknul.

Když se pak blížil jeho den D, kromě dosti individuálnímu tréninku věřil hlavně ve své fyzické předpoklady. Na druhý konec klece se proti němu postavil Philip Marvin, jenž proti houževnatému borci neměl sebemenší šanci. Tamaeovi pak už jen stačilo si protivníka poslat k zemi, kde mu nedal žádný prostor vyniknout.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin