OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Na GLORY 57 proběhne obhajoba titulu v lehké váze, který má v držení Killer Kid

Již za necelý měsíc, 25. srpna, se na čínském Shenzhenu odehraje další z galavečerů nejlepší kickboxové ligy světa Glory s pořadovým číslem 57. Zápas, který na sebe poutá největší pozornost, je bezpochyby obhajoba titulu v lehké váze, který má momentálně v držení „Killer Kid“ Sitthichai Sitsongpeenong hájící barvy Thajska. 

Mezi jeho nejsilnější stránky patří perfektní načasování, chytrost a jako všechny Thajce ho zdobí tvrdé kopy, což je ve spojení s „leváckým“ gardem smrtící zbraň. Jako všichni bojovníci z kolébky Muay Thai má za sebou obrovskou porci zápasů (120-30-5, 32 KO).

Killer Kid z Thajska

O pás šampiona se ho bude snažit připravit Marat Gregorian (59,10,2, 35 KO) původem z Arménie, ale nyní reprezentující Nizozemsko. Ten se bude pravděpodobně spoléhat na tvrdé boxerské kombinace a konstantní tlak. Pro nás je favoritem Thajec. Ten to tentokrát ale bude mít hodně těžké.

Dalším z potvrzených zápasů na čínské kartě je souboj mezi ruským „Hulkem“ Khaialem Džanievem. Toho nejvíce proslavila výhra nad Bukawem Banchamkem z roku 2015. Jeho soupeřem bude Julio Lobo z Thajska. Ten už má na kontě také několik setkání s velkými jmény jako Saenchai, V.Pinto nebo A.Boynazarov.

GLORY 57 se blíží

Těšit se můžeme i na hvězdu čínského boxu Kaiyina Zhanga, jehož soupeř je zatím v jednání a několik dalších zápasů, které jistě přinesou perfektní podívanou.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue