Obavy se naplňují, Usman před sebou v MMA už moc času nemá. Chci hlavně peníze, dožaduje se

Kamaru Usman si toho v rámci UFC prý už moc dokazovat nepotřebuje. Potvrdil status světové MMA jedničky a teď jen vyhlíží fighty, co mu zaručí peníze. Jako je například ten s Canelem.

Možná by muž s přezdívkou „Nigerijská noční můra“ ještě přehodnotil své setrvání v UFC, kdyby mu organizace nabídla více peněz, ale prozatím to vypadá, že na další nějaké delší úvahy nedojde. Kamaru má před sebou tak jeden, možná dva fighty, než se odebere do MMA důchodu.

„Už zde pro sebe nevidím žádnou výzvu. Všechny soupeře jsem přemohl a já si již nepotřebuju nic dokazovat,“ pravil Usman, jenž by se klidně na zbytek kariéry mohl přesunout do střední váhy, jen kdyby zde nebyl šampionem jeho přítel Israel Adesanya.

Aby se střetl se svým nigerijským kolegou, UFC by se muselo plácnout přes kapsu. „Částka, která by mě přiměla na pár minut přerušit své přátelské pouto, by musela sahat ke sto milionům dolarům,“ sdělil současný mistr velterové divize, jenž se bez pořádné finanční injekce nehne.

A proto tedy nejspíš zůstane ve veltru. „Uvidíme, kdo tam pro mě bude další. Jestli Edwards nebo kdo, to je jedno, všechny jsem je už porazil. Momentálně jsem pound-for-pound jednička, nejlepší MMA zápasník a já tu už nějakou extra motivaci necítím,“ řekl Usman, jehož choutky pověsit rukavice na hřebík potvrdil i manažer Ali Abdelaziz.

Proto se Usman dožaduje boxerské bitvy s Canelem. „Sdělil jsem UFC svou vizi. Pokud mě budou chtít vidět v nějakém velké boji, třeba trilogii s Covingtonem nebo Masvidalem, musí se mi to finančně vyplatit. Musí mě něčím oslovit. V opačném případě chci fight s Canelem Alvarezem, v němž jediném vidím pro sebe nějakou výzvu,“ prozradil Usman.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin