OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Obhajoba titulu? UFC šampion se na konci roku představí opět v ringu

Velká zápasnická noc v Calgary se nesla jak na vlně několika hvězdných duelů, tak i na vlně několika upoutávek. Jednu z nich nám prezentuje současný šampion v lehkotěžké váze Daniel Cormier, který slíbil, že se s ním do konce roku 2018 uvidíme opět v ringu.

Daniel Cormier opět v ringu

Cormier (21-1), devětatřicetiletý zápasník, jenž prakticky stále nedávno přidal do své sbírky titul z UFC 226, si hodlá ještě chvíli dopřát zasloužený odpočinek a pak se v plné síle opět vrátí na scénu. Jeho cílem je obhájit svůj cenný klenot, který získal v boji nad Stipe Miocicem, jehož úderem pravé ruky knockoutoval kuriózně ještě v prvním kole. 

Miocic byl nejdéle vládnoucí šampion lehkotěžké váhy v celé historii UFC, avšak jako každý z nás jsme občas neomylní, i on byl na tuhle jedovku z času 4:33 krátký, neboť na ni nestihl včas zareagovat

„Takže kdo a kde, pane Andersone,“ upoutal Cormier svého televizního kolegu Michaela Bispinga v přímém přenosu. „Kdo a kde – Anthony Smith, kdo a kde – Ilir Lafiti, kdo a kde – klidně oba dva nebo kohokoliv jiného, kdo na to bude mít odvahu. Podrobnosti se včas dozvíte,“ potvrdil.

Ačkoliv jemu samotnému je jedno, s kým se utká, tak má zajímavý nápad, jak rozsoudit případné zájemce.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue