OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

ONE Championship 85 výsledky: Cerilli si po minutě naběhl na tvrdou levačku

Hlavním zápasem turnaje ONE Championship, který tentokrát hostila Mall of Asia Arena v Manile, byl souboj o titul v těžké váze mezi Mauro Cerillim a Brandonem Verou.

Dlouho očekávaná událost mělo hodně rychlý průběh. Cerilli si po minutě a pěti vteřinách naběhl na tvrdou levačku Very a bylo hotovo. Od dalšího bití ho zachránil pouze pohotový rozhodčí, který vstoupil mezi oba borce. Vera to zhodnotil lakonicky: „Vypadá to, že to stále dokážu. Hodně jsem sledoval Maurovi zápasy a vím, že je hodně tvrdý. Překvapilo mě, když spadl.“

ONE Championship hostila Mall of Asia Arena v Manile

V dalším sledovaném zápase získal uvolněný pás v lehké váze bývalý šampion Eduard Folayang. Amira Khana porazil jednomyslným rozhodnutím a vrátil se tak zpátky na trůn, o který ho připravil Martin Nguyen.

Honorio Banario poráží na body Dae Sung Parka. James Nakashima zústává neporažený, připsal si desátou výhru, na body zvítězil nad Raimondem Magomedailem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue