Václav Sivák bojuje o ONE Championship
vaclav sivak boj

Vašek Sivák bojuje na Road To ONE Europe o smlouvu s ONE Championship

Dlouho nebylo na české postojářské scéně tak rušno jako v posledních dnech. Do Prahy totiž zavítá 24.4.2021 asijský kolos ONE Championship s turnajem Road to ONE Europe.

V zápasech se představí kompletní česká špička a její soupeři rozhodně nepřijedou do matky měst na výlet. Jedná se o zkušené borce, dostatečně prověřené světovými organizacemi jako jsou Glory, Enfusion nebo Tafnet.

Na všechny tuzemské zápasníky je vyvíjen obrovský tlak, ale speciální porci pozornosti si pro sebe strhává ostravský Badboy Vašek Sivák. Ten je již delší dobu považován za největší naději tuzemského kickboxingu, což potvrdil v roce 2019 titulem mistra světa organizace WAKO.

Vašek Sivák bojuje na Road To ONE Europe o smlouvu s ONE Championship

Naposledy jsme jej měli možnost vidět v zajímavém projektu organizace OKTAGON Last Man Standing. Vašek nastupoval jako jeden z favoritů, ale zranění ruky, které utržil v prvním zápase jej do dalších bojů nepustilo. I tak se zkušeným ranařem Bailey Sugdenem ukázal obrovskou kvalitu a potvrdil, že se může měřit s absolutní světovou špičkou.

Nyní jej bude čekat podobně tvrdý oříšek v podobě Rumuna Mariana-Floriana Soareho. Jednadvacetiletý reprezentant slovutné milánské Magnus Fighting Academy disponuje bilancí devatenáct výher a čtyři porážky. Zápas proběhne ve váhové kategorii do 65.8 kilogramů a podle pravidel K-1.

Václav Sivák bojuje o smlouvu s ONE Championship

Motivace pro oba bojovníky je obrovská. ONE FC je prestižní a velmi štědrý zaměstnavatel. Pokud se Sivák předvede v dobrém světle, může se mu otevřít pohádková budoucnost, navíc ohodnocená na české poměry neuvěřitelnou smlouvou. V Asii je váha 65.8 plná zajímavých soupeřů a bojovníci jsou zde opravdové celebrity. Nyní stačí již jen maličkost, a to vyhrát, ideálně po dobrém výkonu a před limitem.

Kompletní fight card a live výsledky naleznete zde.

Níže přidáváme video z posledního zápasu Václava Siváka.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin