Alistair Overeem Glory

Overeem: Emelianenko mohl bojovat se mnou, ale upřednostnil slabšího soupeře

Málokdo tuší, že si Timothyho Johnsona za svého příštího soupeře vybral sám Fedor Emelianenko, ačkoliv měl na stole mnohem zvučnější varianty.

Lidé za tento krok odsuzovali Bellator, neboť se sami těšili na pořádný fight, toho se ale nedočkali. Timothy Johnson sice není nositelem malého jména, ale zároveň ani nějakého zvučného, z něhož by šli fanoušci do kolen.

Alistair Overeem se vrací do Glory

„Fedor celou dobu mluvil o tom, jak chce do svého příštího zápasu velkého soupeře, proto jsme jeho tým oslovili s tím, že máme zájem. Bohužel pro nás, bylo to jako mluvit do dubu, žádné odpovědi jsme se nedočkali,“ prozradil legendární Alistair Overeem.

„Tohle bylo potřetí, co jsme o souboj s Emelianenkem měli zájem. Poprvé to bylo v roce 2010, potom, když prohrál s Werdumem, a následně nyní. Ani jednou to nevyšlo. Místo nás upřednostnil nějakou slabší variantu, ale obecně mu to nemám za zlé. Už není nejmladší, teď mu je nějakých 45 nebo 46 let,“ přidal.

Overeem tedy po svém odchodu z UFC zakotvil zpátky v kickboxerské organizaci Glory, kde bude 23. října bojovat o titul těžké váhy proti šampionovi Ricu Verhoevenovi. „Poslední Císař“ se oproti tomu ve stejném termínu objeví v Moskvě, kde se utká právě s Johnsonem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.